Dit zijn wij

Sinds de oprichting in 2010 is ons team gegroeid tot een groep enthousiaste en gedreven collega's, die elke dag vol overtuiging meer dan 50 jaar kennis en ervaring inzetten voor onze klanten.

Een bevlogen stel creatievelingen en marketing- en communicatieadviseurs, dat van hun vak houdt en ook van de rush van deadlines... en stiekem ook meezingt met het foute uur. 

We dromen graag groot en zoeken een verrassende insteek voor campagnes en acties. Tegelijkertijd zijn we ook gewoon nuchter: onze missie willen we in alles wat we doen terugzien en dat is: #createimpact. 

Nieuwsgierig geworden? Let's meet! 

In beeld

Chantal Verlinde​


Baas(v) |  Marketing & Communicatie van A tot Z | super creatief |  3 seconden denker | Allround | Ondernemend | Wereldreiziger | Samen met Marco | Moeder van Liz en hypertwins Mats en Kate  | Viking-runner | Enjoy the moment |  06-41 21 11 15 

chantal@cowsandstars.nl

Patrick Dobbelaar


Baasje | Superrrrenthousiaste strateeg in Marketing & Communicatie | Fontgeek | Mensenmens | Getrouwd met Mariella | Vader van Jonathan, Lukas en Rebekka | Vikingruns & judo | Dromer & doener | Mx5 | Rivella | 06–24 54 70 60 

patrick@cowsandstars.nl

Ingeborg de Back


Vormgeving & Creatie  | Dus heel creatief | Enthousiast | Babbelkous | Getrouwd met Jeroen | Mama van Diese en Lau | Retro | Elpeetjes draaien | Modern ballet | Fotografie | Rood

ingeborg@cowsandstars.nl

Esther Molhoek


Adviseur communicatie | AVG-chef | Met veel online ervaring | Marketeer | Verbinder | Gezellig | Aanpakker | Zeeuwse Kust | Samenwonend met Bart | Groede | Tennis | Festivals | 06-46 08 70 31

esther@cowsandstars.nl

Anouk de Nijs


Vormgeving & Creatie | Pixelprecies | Getrouwd met Michael | Mama van Lasse | Meezingen met foute liedjes | Voetbal | Carnaval | Barhangen | Scandinavië | Friet met stoverij | Plaatjes kijken

anouk@cowsandstars.nl

Florenz van de Vijver


Plaatjesmaker | Foto & Video | Samenwonend met Iris en Snoes | Reizen op de fiets enzo | Motormuis | Sociaal dier | Scouting | Gele M&M’s 

florenz@cowsandstars.nl

Tessa Verschuren


Concept & creatie  |  Creatieve chaoot  |  Gek op buiten de lijntjes kleuren  |  Getrouwd met Jan  |  Mama van James & Mila  |  Snowboarden  |  Lezen  |  Borrelen  |  Paprika chips  |  Heeft iets met reclame

tessa@cowsandstars.nl

 

Anouk van Hulle


Grafische vormgeving | Sas van Gent | Samen met Bert | Punk/Hardcore/Metal | Festivals en Concerten | Volleybal | Skaten en Longboarden | CD en LP verzamelaar | Carnaval in ‘t Sas |  Beatles obsessie | Band shirtjes | Stedentripjes

anoukvh@cowsandstars.nl

Laura de Jongh


Junior Communicatieadviseur | Copy & Concept | Nieuwsgierig Aagje | Samenwonend met Randy | En kat Tzatziki | Swiftie | Lezen | Pastagekkie | Terrasjes | 06-42 06 75 64

laura@cowsandstars.nl