Dit zijn wij

Sinds de oprichting in 2010 is ons team gegroeid tot een groep enthousiaste en gedreven collega's, die elke dag vol overtuiging meer dan 50 jaar kennis en ervaring inzetten voor onze klanten.

Een bevlogen stel creatievelingen en marketing- en communicatieadviseurs, dat van hun vak houdt en ook van de rush van deadlines... en stiekem ook meezingt met het foute uur. 

We dromen graag groot en zoeken een verrassende insteek voor campagnes en acties. Tegelijkertijd zijn we ook gewoon nuchter: onze missie willen we in alles wat we doen terugzien en dat is: #createimpact. 

Nieuwsgierig geworden? Let's meet!

In beeld

Chantal Verlinde


Girl boss | Senior (lijkt nog zo jong) in Marketing en Communicatie | Creatief | Allround | Regelt 't gewoon | Wereldreiziger | Samenwonend met Marco | Mama van Liz en tweeling Mats en Kate  | Viking-runner | Enjoy the moment |  06-41 21 11 15 | chantal@cowsandstars.nl

Patrick Dobbelaar


Baasje | Superrrrenthousiaste strateeg in Marketing & Communicatie | Fontgeek | Mensenmens | Getrouwd met Mariella | Vader van Jonathan, Lukas en Rebekka | Vikingruns & judo | Dromer & doener | Mx5 | Rivella | 06 – 24 54 70 60 | patrick@cowsandstars.nl

Ingeborg de Back


Vormgeving & Creatie  | Dus heel creatief | Enthousiast | Babbelkous | Getrouwd met Jeroen | Mama van Diese en Lau | Retro | Elpeetjes draaien | Modern ballet | Fotografie | Rood

ingeborg@cowsandstars.nl

Esther Molhoek


Adviseur communicatie | AVG-chef | Met veel online ervaring | Marketeer | Verbinder | Gezellig | Aanpakker | Zeeuwse Kust | Samenwonend met Bart | Groede | Tennis | Festivals | 06-46087031

esther@cowsandstars.nl

Anouk de Nijs - van der Maas


Medewerker Vormgeving | Pixelprecies | Getrouwd met Michael | Vogelwaarde | Voetbal | Scouting | Carnaval | Barhangen | Scandinavië | Friet met stoverij |
anouk@cowsandstars.nl

Laura de Jongh


Stagiaire Communicatie | Samenwonend met Randy | Kat Tzatziki | Gek op Griekenland | Cappuccino | Potterhead | Soms een brilsmurf | Eigenwijs | Sneakers | Nieuwsgierig Aagje | laura@cowsandstars.nl

Tessa van den Brink


Medewerker marketing | Global marketing student Hogeschool Rotterdam | Open minded | Spontaan | Reiziger | | Atletiek | Fitness | Altijd in voor een feestje | Next destination: 6 maanden Bali |

tessa@cowsandstars.nl